REKLAMA / Advertisement

REKLAMA / Advertisement

Szlachtowicz: Kozlovska plująca na Polskę u szwabów! – jeszcze raz kilka słów o „Otwartym Dialogu”

348

Kozlovska nie powinna wjechać na teren Niemiec, jednak zrobiła to i teraz będzie wygadywać głupoty na temat naszego kraju. Jak to się stało, że nasz „sojusznik” i sąsiad robi takie rzeczy? Otóż nic konkretnego, ponieważ robił to zawsze. Tylko teraz sytuacja jest trochę inna, ale schemat pozostał ten sam. Po prostu my Polaczki mamy siedzieć cicho i trzymać mordę na kłódkę. W końcu nie po to kazachski miliarder wywala tyle kasy, by tak łatwo jego kochanica nie mogła robić fermentu i załatwiać jego interesów.

W międzyczasie widać jak na dłoni, że Polska jest bardzo słabym państwem i niemiaszki robią sobie co chcą! Nord Stream, te wszystkie sankcje i pytania o praworządność, a teraz Kozlovska, która w świetle europejskich regulacji nie powinna wjechać do tego państwa, lecz robi to bez najmniejszego problemu. Chyba nie powinniśmy być teraz zaskoczeni takim obrotem sprawy. Skoro i nie poszło się za ciosem i nie wypleniło tej zarazy, jakim był i jest „Otwarty Dialog”, teraz nie powinniśmy być zdziwieni, że przy pomocy Niemiec – nasi wschodni i zachodni wrogowie robią, co chcą.

REKLAMA / Advertisement

Farage do Junckera: Chodzi wam przede wszystkim o centralizację: władzę, władzę, władzę!

Od razu trzeba było zlikwidować wspomnianą fundację i zająć ich konta. Postawić w stan oskarżenia tych, co prowadzili szkodliwą działalność przeciwko Polsce. Nie tylko Kozlovska powinna mieć problemy, ale również jej mężuniu – Kramek! Jednak to wymagałoby wyciągnięcia konsekwencji wobec kilku prominentnych polityków Prawa i Sprawiedliwości. Gosiewska, Dworczyk i inni nie mogliby pójść na odstrzał, dlatego mamy to, co mamy. Dzisiaj jakaś marionetka, którą miliarder – kochanek zrobił prezesem fundacji pluje na nasz kraj i robi pośmiewisko na arenie międzynarodowej. Na portalu mieliście możliwość posłuchania rozmowy z Panią Balii Marzec (LINK!), która opowiedziała dokładnie jak to wszystko wygląda i kto jest zamieszany we współpracę z tą organizacją. Smród wlecze się za najbardziej wpływowymi politykami dzisiejszej partii rządzącej. Skoro tak się sprawy mają, to nie powinniśmy być zdziwieni, że nasz wrógowie wykorzystują taką słabość.

REKLAMA / Advertisement

Nie mam również wątpliwości, że atak Niemiec i zaproszenie Kozlovsky’ej do tego kraju ma dużo wspólnego z wprowadzeniem artykułu 7 wobec Węgier. Jest to początek grania na rozłam sojuszu Budapeszt – Warszawa. Gra idzie o wysoką stawkę, ponieważ w komunistycznej Unii Europejskiej robią, co tylko mogą, by wprowadzić nowy porządek świata, który zaowocuje sprowadzeniem imigrantów z Afryki i Azji. Na drodze stoi Polska i Węgry a po drugiej stronie lewacka Europa i ich ludzie jak Kozlovska, która wspierana jest przez naszych wrogów. Nie ma się co oszukiwać, że przed nami jeszcze wiele takich ataków i jawnych pogwałceń traktatów europejskich i porozumień, które wynikają z członkostwa w Unii Europejskiej. Musimy powoli zacząć sobie uzmysławiać, że batalia o Polskę, jaką znamy zaczyna się na dobre. Potrzeba weryfikacji naszego członkostwa w tej skorumpowanej organizacji przychodzi szybciej niż by się wielu wydawało. Skoro Niemcy mają za nic zakaz wjazdu dla takiej osoby jak Kozlovska, to po co w ogóle być w takiej organizacji państw, które się wzajemnie nie szanuje i działa przeciwko sobie? Odpowiedź na to pytanie zostawiam wam wszystkim, którym dobro naszej Ojczyzny leży na sercu.

Piotr Szlachtowicz, thenowypolskishow.co.uk

Foto: TT/Lyudmyla Kozlovska

za: thenowypolskishow.co.uk

REKLAMA / Advertisement