REKLAMA / Advertisement

REKLAMA / Advertisement

Szlachtowicz: „Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz” – czas pomyśleć o wyjściu z tej Unii!

529
Zaczyna się kolejna hucpa związana z badanie praworządności w Polsce. Osądzającymi w tym całym cyrku są panowie z Komisji Europejskiej na czele z guru „Gaduły Wybiórczej” – Hansem Timmermansem. Ci niewybrani eurokraci mają decydować czy i jak łamana jest praworządność w naszym kraju? Oczywiście tak naprawdę nie chodzi tutaj o te sprawy, tylko o to, że nasz obecny rząd przestał być lokajem na salonach brukselskich, a zaczął podchodzić do interesów swojego kraju w sposób, jaki powinien robić każdy normalnie wybrany rząd Rzeczpospolitej. Za rządów Tuska wspomniani eurokraci „dymali” nasz kraj jak chcieli i teraz robią wszystko, by doprowadzić do starego porządku. Czy im się uda, czy nie – jedno jest pewne. Czas konkretnie pomyśleć o wyjściu z tej haniebnej Unii!

Od momentu, gdy wstąpiliśmy do Unii Europejskiej wiele się zmieniło. Sama Unia się bardzo zmieniła i szczerze przyznam, gdybym wiedział jak to będzie wyglądało, to zapewne zagłosowałbym przeciwko. Jednak ja i wielu moich rodaków skuszonych wizją legalnej pracy i nieskrępowanych wyjazdów po całej Europie – zrobiło inaczej. Weszliśmy do Zjednoczonej Europy i krok po kroku tracimy naszą suwerenność. Oczywiście kilku publicystów ostrzegało przed „elitą brukselską”, ale w tamtym czasie nikt nie chciał tego słuchać. Po podpisaniu przez śp. Lecha Kaczyńskiego Traktatu Lizbońskiego – teraz mamy, to co mamy. Teraz musimy stawiać czoło sytuacjom, gdzie największe kraje w Unii wpływają na nasze decyzje i jawnie zabierają suwerenność. Chyba nie ma żadnych wątpliwości, że za wszystkim stoją Niemcy, a pacynki typu: Timmermans i Juncker robią i mówią co każe im Frau Merkel.

REKLAMA / Advertisement

Wspominałem, że Unia się zmieniła, lecz jeszcze kilka lat temu nikt nie przewidywał, że Europę najeżdżać będą hordy muzułumanów, na zaproszenie kanclerz Niemiec. I to jest najważniejszy powód, by rozmawiać o wyjściu z tego chorego układu, jakim jest Zjednoczona Europa. Wcześniej czy później wspomniani eurokraci zrobią wszystko, by podzielić się z nami grupą „uchodźców”. A to moi kochani już nie jest tak pozytywne.

Reasumując. Merkel i reszta zrobi wszystko, by nas podporządkować. Posunie się do każdego ruchu, by tylko Polska była pod jej wpływem. Cała ta gadanina o braku praworządności i łamaniu demokracji, to tylko zasłona dymna przed prawdziwymi powodami złości zachodnich polityków na nasz kraj. Po prostu rozwój Polski jest wbrew interesom Niemiec. Ja osobiście już mam dosyć i zachęcam nas wszystkim do debaty o tym, kiedy i jak mamy wyjść z Unii Europejskiej. Polexit wcale nie musi być czymś niemożliwym i niebezpiecznym, a słusznym i stawiającym nasz kraj na nowej pozycji w Europie.

REKLAMA

REKLAMA / Advertisement

Piotr Szlachtowicz, thenowypolskishow.co.uk

za: thenowypolskishow.co.uk

REKLAMA / Advertisement

REKLAMA / Advertisement