REKLAMA / Advertisement

REKLAMA / Advertisement

Spotkanie z autorem książki „Zakłamany Holokaust” – inż. Ireneuszem T. Lisiakiem [WIDEO]

298

Na kanale Klubu imienia Romana Dmowskiego pojawił się zapis spotkania z publicystą Ireneuszem T. Lisiakiem nt. „Zakłamany Holokaust”. Spotkanie odbyło się 15 czerwca w Bydgoszczy.

Ireneusz T. Lisiak (ur. 1948) to inżynier, absolwent Politechniki Krakowskiej, relegowany ze studiów polonistycznych za udział w protestach studenckich w 1968 roku. Obecnie publicysta tygodnika „Myśl Polska” i członek Fundacji Narodowej im. Romana Dmowskiego. W 2011 roku odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności.

REKLAMA / Advertisement

– Książka Ireneusza Lisiaka „Zakłamany holokaust” nie jest pierwszą publikacją tego Autora, poświęconą stosunkom polsko-żydowskim w ostatnich kilkudziesięciu latach. Autor pokazał, że potrafi jasno, precyzyjnie, bez zbędnych emocji przekazać zweryfikowaną wiedzę z tego zakresu, usystematyzowaną i w wielu przypadkach – dla większości Czytelników – nieznaną, czasem szokującą. Autor wzbogaca zatem coraz szersze spectrum publikacji z tego zakresu i robi to bardzo dobrze. (z opisu wydawcy – wyd. Capitalbook: książkę można zakupić tutaj)

REKLAMA

REKLAMA / Advertisement

REKLAMA / Advertisement