REKLAMA / Advertisement

REKLAMA / Advertisement

Robotnicy budowlani chwycili za metalowe rurki i przegonili imigrantów, którzy napadli na kobietę z dzieckiem [WIDEO]

1637

Film z zamontowanej nieopodal kamery ukazuje moment, w którym matka i jej małe dziecko zostali zaatakowani przez zamaskowanych członków londyńskiego gangu na skuterach. Chociaż policja nadal nie zna tożsamości napastników, „tajemnicą poliszynela” jest że nie tylko w Anglii ale i m.in. we Francji gangi operujące na tego typu pojazdach składają się z pozaeuropejskich imigrantów.

Bandyci zażądali od napadniętej biżuterii, ale na jej szczęście przejeżdżająca samochodem grupa robotników budowlanych złapała metalowe rurki służące do budowania rusztowań i pogoniła bandytów. Wideo ze zdarzenia w Petersham w południowo-zachodnim Londynie udostępniła na Twitterze mieszkająca w pobliżu brytyjska aktorka, znana jako jurorka w brytyjskiej wersji programu „Mam Talent” – Amanda Holden.

REKLAMA

REKLAMA / Advertisement

– Wiem, że dzieje się to wszędzie, ale to była Sandpits Road TW10, 21 czerwca 12.35 dzień. Matka i dziecko zaatakowane. I niektórzy bohaterowie w ciężarówce ścigali ich. Zadzwoń pod numer 101 lub 999, jeśli znasz tych łajdaków – napisała w komentarzu.

materiały wyborcze

materiały wyborcze

REKLAMA / Advertisement

REKLAMA / Advertisement