REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Pastor Chojecki ryczy do swoich „wiernych”: Kłamca Guz jest g…o wartym oszustem! [WIDEO]

924
500-lecie „Reformacji” i diabeł szaleje. Szaleje również pastor Chojecki, który na popularności Mariana Kowalskiego i przy jego wsparciu, stara się promować swój „kościół”, aby głosić herezję.

Przyjaciel Mariana Kowalskiego, oprócz otwartego wspierania CETA i GMO, znany jest z tego, że razem z byłym kandydatem na prezydenta Polski, atakuje wiarę katolicką i Kościół Katolicki. Robi to zwykle w sposób ordynarny, wręcz chamski. Nie inaczej było ostatnio, kiedy zaatakował ks. prof. Tadeusza Guza.

Dla pastora Chojeckiego nie ma większego znaczenia, że ks. prof. Tadeusz Guz przez lata siedział w Niemczech i poświęcił te lata na dogłębnym zapoznaniu się z wszelkimi pismami Lutra. Wnioski, które wyciągnął z tych badań pokazują zupełnie inny obraz „reformatora” Lutra niż ten, lukrowany, kreowany przez jego zwolenników. Dla Chojeckiego ks. prof. Tadeusz Guz jest „gówno wartym oszustem”, bardziej wiarygodnym jest człowiek, któremu zajęło „pół godziny” korzystania z wyszukiwarki internetowej, aby znaleźć właściwe odpowiedzi i sprawdzić „ten katolicki autorytet”.

REKLAMA

Reklama / Advertisement

Te słowa to nie jest jakiś żart. To są słowa pochodzące z filmiku jaki przyjaciel Mariana Kowalskiego zamieścił m.in. na Twitterze. Sam się tym nawet pochwalił!

Ten zwolennik i obrońca m.in. CETA i GMO, powołał się na opinię człowieka, który coś sprawdził na „google’u” i zajęło mu to pół godziny. Po co lata badań, analiz, studiowania. Wystarczy wklepać kilka słów kluczowych w wyszukiwarkę i wierny kościoła prostestanckiego ma już wszystkie odpowiedzi na dręczące go pytania. Tak przynajmniej wynika z tego co wygłasza pastor Chojecki, przyjaciel Mariana Kowalskiego.

I w związku z tym Chojecki mówi nie tylko o tym, że ks. prof. jest kłamcą, ale wymienia również jako kłamców Witolda Gadowskiego i Grzegorza Brauna. „Gdyby tutaj postawił kropkę to te kłamstwa Guza, Brauna, Gadowskiego miały sens” – mówi na filmiku Chojecki. Ten sam Chojecki, który przekonywał, że GMO nie jest szkodliwe i… kłamał na temat danych w tym temacie – Według Kowalskiego i Chojeckiego GMO jest zdrowe, a przeciwnicy CETA to jełopy [wideo]

Jeden z wielu wykładów ks. prof. Tadeusza Guza o reformacji Lutra

Reklama / Advertisement

Dziennik Narodowy poleca