REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Jachira przestrzega rodziców: Zamach na demokrację zaczyna się już w przedszkolu!

307

Niedoszła posłanka Nowoczesnej, Klaudia Jachira, dała się poznać jako autorka wątpliwej artystycznie jakości twórczości, polegającej na tworzeniu i śpiewaniu mocno upolitycznionych piosenek.

REKLAMA

Reklama / Advertisement

Od jakiegoś czasu było o niej dosyć cicho, ale być może na wieść o nowej inicjatywie byłego szefa – Ryszarda Petru, postanowiła znów o sobie dać znać. Jej zdaniem, zamach na demokrację zaczyna się już od prania mózgów … przedszkolakom.

– Prowadziłam dziś bal karnawałowy w przedszkolu. 80% chłopców było przebranych za…policjantów! Ten strój dobrze znam, ponieważ identycznie wyglądają policjanci pacyfikujący obywatelskie demonstracje. Za komuny też były bale w przedszkolach, jednak z tego co słyszałam, to nikt nie przebierał się za milicjanta… -pisze Jachira. – Żołnierz, Indianin, Spiderman ok. Ale policjant? Drodzy rodzice, naprawdę chcecie, by Wasze dzieci budowały represyjne państwo? Wzywali na przesłuchania opozycjonistów, ochraniali miesięcznice, aresztowali za posiadanie białej róży? Widok tyłu „policjantów” nawet na balu w przedszkolu to przerażający widok.

Reklama / Advertisement

Dziennik Narodowy poleca